איזה כיף לקבל מתנות זה כיף גדול באמת


חולמים ומרגישים כמו ילדים.

 חג החנוכה בפתח והורים וסבים וסבתות מחכים לכם באתר זה הכל מהכל משחקים במחיר שווה לכל כיס כנסו וגלו עולם שלם בטוויז

----------------------------------------------------------

השינוי שמביא עמו אתר הצעצועים החדש -  www.toyz.co.il לשוק הישראלי, הוא שינוי ברוח חיובית בכוונה לייצר אפשרות רכישה של צעצועים במחיר ראוי, כזה שמתאים לכל אחד מכל חתך האוכלוסייה הישראלית. 
המצב הנוכחי היום בהיעדר היצע מקומי, נאלצים הצרכנים הישראלים לבצע את הקניות שלהם באתרים הבינלאומיים ובכך מיליארדי דולרים מועברים על ידי ישראלים לעסקים בחו"ל, הנתונים על הרכישות הישראליות ב –אי ביי, או אלי אקספרס וכו.....מראות על היקפי עסקאות עצומים.
אתר "toyz", הוא השחקן הישראלי שמציע לקהל הישראלי לרכוש באתר מקומי, באותו המחיר כמו באתרים העולמיים, רק נגיש יותר, מהיר יותר ועם כתובת מהימנה להחלפה המוצר, חווית הקנייה נעימה יותר ואין צורך לחכות חודש למוצר שיגיע.
מדובר במיזם שנותן פתרון אמיתי לצרכנים ומעביר את המסר כי ניתן להילחם ביוקר המחייה ולא צריך לעמוד בסיטואציה בה אמא עומדת מול הילד/ה שלה בחנות הצעצועים, הילד/ה רוצה צעצוע ולאימא אין כסף לקנות לו ונשבר לה הלב. האתר מיועד לקהל רוכשיי הצעצועים בישראל כולו! יש אפשרות לרכישה במחירים ראויים וזולים.
באתר ישנן מספר אפשרויות שמוצעות להורים, היצע שמיועד לטווח גילאים רחב ומאופיין במגוון רחב מאוד, הדגש הוא על שירות, איכות ונגישות, יחד עם מחיר שפוי וראוי כך שכל הורה יכול לקנות לילדו מבלי למשכן את הבית.

אייל בר עוז ושלום מיכאלשווילי :על טוייז.
"מכירה מקוונת זו צרכנות העתיד, ברגע שיורדות כל העלויות שבתחזוקת חנות פיזית כמו למשל שכירות מסים וכדומה.... יש את היכולת להוזיל את מחיר המוצר ולהקל בכך על הצרכן לרכוש צעצוע. מבחינתנו זו לקיחת חלק אקטיבי ומשמעותי במהפכה חברתית בכך שכל אחד יכול לרכוש ולא רק מי שיש לו כסף. אנחנו מקפידים על סטנדרט גבוה הכולל שירות אדיב ומהיר, כתובת לבעיות ולאי שביעות רצון שתטופל מידית, מוצר איכותי בתקנים הכי גבוהים וסטנדרטים הכי גבוהים וכמובן מחיר ראוי. נקודה נוספת היא העבודה שאין חסם גיאוגרפי ניתן להיכנס לאתר ולהזמין מכל מקום ואנחנו נדאג שהוא יגיע זהו יתרון מובהק על החנות הפיזית שמוגבלת רק לסביבה שלה, מעבר לכך כשרוצים לקנות צעצוע אז יוצאים מהבית ומבזבזים דלק, חניה, זמן של כמה שעות, מגיעים לקניון ואוכלים, שותים ועוד הקנייה אף פעם לא נגמרת בצעצוע. כשרוכשים באתר זה נטו צעצוע וזהו.
אנחנו מקפידים להיות מעודכנים ומקוריים ולהביא את הצעצועים החדשים ביותר המעניינים ביותר יחד עם הצעצועים המוכרים שכל ילד היה רוצה. אנחנו מזמינים את כולם להיכנס לאתר ליהנות ממשק ידידותי מאוד. אנחנו פתוחים לביקורות תמיד ונשמח באמצעות הצרכן להתייעל ולהיות טובים יותר, כפי שכבר אמרנו בעבר חשוב לנו להיות אקטיביים חברתית וקשובים לצרכי הלקוח."תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה