לכל אחת יש את האחד שלה !

הכוח המופלא שיחזק את שיערך:

סדרת GLISS MAGNIFICENT STRENGTH  עם שילוב של פרוטאינים מלאי עוצמה לחיזוק השיער
הכוח שלנו הנשים נמצא בשיער שלנו כמו שמשון הגיבור שכוחו היה בשעריו הארוך. הרי כל בוקר יש את הבעיה שהשיער מחליט איך יראה הבוקר שלך. איך יראה הבוקר שלנו. ויש את הקטע שאין זמן לסדר או לעשות פן בבקר. אז לשם כך יש את הסדרה של השמפו והסרום שיבריא את שיערך ותראי טוב בקלי קלות.
גליס – מומחה לטיפול ושיקום השיער מבית Schwarzkopf משיק סדרה מקצועית חדשה: GLISS MAGNIFICENT STRENGTH לשיקום וטיפוח שיער חסר חיוניות ובעל מראה עייף.

חלבון הנו מרכיב חיוני לייצור וצמיחה של שיער. חוסר בחלבון מחליש את השיער והופך אותו לשביר וחסר חיים. סדרת GLISS MAGNIFICENT STRENGTH החדשה מהווה את הפתרון המושלם לטיפוח שיער חלש וחסר חיוניות ומעניקה טיפוח וטיפול אינטנסיבי לשיער חזק ובריא יותר מהשורש ועד הקצוות.

שיער חסר חלבון אינו חסין מפני נזקים ויש לו נטייה להישבר ולאבד מהחיוניות שלו. הפעולה של הפורמולה המצויה במוצרי הסדרה מבוססת על שילוב של פרוטאינים, המתמקדים בחלקים ספציפיים של מבנה סיב השערה ובאופן מיידי מחזקים את סיב השערה לכל אורכו ומגנים עליו מפני נזקים עתידיים, לשיער מופלא ומלא חיוניות.

מהפכת הפרוטאין המשולשת מחזקת את השיער פי 20*. הפרוטאינים בפורמולה מתקנים כל שערה ושערה, משפרים את אחיזתה ומחזקים את שורש השערה. כמו כן, המרכיבים הנוזליים בפורמולה בונים מחדש את השערה, מתקנים פגמים עמוקים בפנים השערה ובשורש ומחזירים לשיער את החיוניות.

 בסדרה של השמפו יש  כמה צבעים כך שלכל שיער יש את השמפו שישקם וייחה את מראה השיער שלך.הסוג הזה של השמפו הוא באמצע בסקלת השמפוץ הוא יתאים לרוב האוכולוסייה. השחור הוא החזק לשיער ממש פגום ויבש. אז כדי לא ללכת לאיבוד המלצה שלי קחו את זה.
כל שיער זקוק לטיפוח שונה. מותג Gliss מעניק פתרונות ספציפיים לבעיות שיער שונות, כשלכל אחד מהמוצרים מרכיבים ותועלות מיוחדים. בכל אחת מסדרות המוצרים של  Gliss קיימים מוצרי שמפו, מרככים ומוצרי טריטמנט. הסדרות מאופיינת במדרג עולה, וכוללות מוצרים לטיפוח וברק בלבד ועד למוצרים לשיקום אינטנסיבי של שיער פגום ויבש.

סדרת המוצרים החדשה, GLISS MAGNIFICENT STRENGTH כוללת: שמפו, מרכך ומסיכה.   
מחיר מומלץ לצרכן: 26.90 ₪ ) שמפו, מרכך 400 מ"ל), 43 ₪ למסכה (200 מ"ל). ניתן להשיג ברשתות השיווק, בפארמים ובחנויות המובחרות.
תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה