סיפור פרידה!

 היום אספר לכם סיפור על מדפסת שיצאה לחופשי . הותרה מהכבלים שהייתה קשורה למחשב הנייח או הנייד, זהו לא צריך לנחש מה כל חוט עושה כי יש מדפסת ללא חוטים ,המחשב התגרש מהמדפסת המדפסת השתחררה לחופשי. ממש סיפור פרידה .סופי ללא חזרה.
Brother משיקה ליין מדפסות חדש, סופר קומפקטי, אלחוטי וחסכוני
·         עד 550 דפים לראש לדיו והדפסת דופלקס לחסכון בעלויות
·        הדפסה מהטלפון החכם, גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן
·        MFC-J480DW החל מ- 429 ₪

 אם הייתי מספרת לכם שיש מדפסת שלא קשורה למחשב בכלל .בלי חוטים . ואפשר דרך הטלפון לפתח תמונה לשלוח  פקס  הייתם חושבים שאני מדמיינת אז זהו עולם המדפסות עלה רמה  וכן ראיתי במו עניי והדפסתי דרך הטלפון שלי. פשוט מדהיםץאתמול הושקה מדפסת brouther . החדשה ללא כבלים ללא חוטים בלי קשר למחשב בכלל רק לשים בחשמל וזהו אפשר להדפיס עם אפליקצייה מהטלפון לשלוח למדפסת זו מכל מקום ולהדפיס לשלוח מייל לפתח תמונה של הילדים הנכדים מה שבא לכם!  ליחצו על הסרטון לראות איך היא עובדת.


Brother, חברת טכנולוגיות ההדפסה המובילה, משיקה בישראל ליין מדפסות חדש קומפקטי במיוחד המציע יכולות הדפסה וקישוריות משופרת לסמרטפונים ומכשירים חכמים אחרים, בעיצוב קומפקטי החוסך במקום.
באמצעות שימוש באפליקציית iPrint&Scan, ניתן להדפיס לסרוק ולבצע פעולות נוספות ישירות מהמכשיר הנייד, ובעצם להעביר את השליטה במכשיר למסך הסמארטפון, כולל הגדלה והקטנה של תמונה, חיתוך ויישור. כמו כן ניתן לסרוק מהמדפסת ישירות למכשיר הטלפון, לבצע ניתוב פקס לשירותי ענן במחשב וכן להעלות ולהדפיס תמונות ומסמכים מאפליקציות פופולאריות כדוגמת Onedrive, DropBox, Flicker, Picassa, Google Drive ועוד.

הליין החדש כולל שלושה דגמים – MFC-J880DW, MFC-J680DW, MFC-J480DW ואידאלי עבור שימוש ביתי ומשרדים קטנים. המדפסות בסדרה החדשה הן אלחוטיות כך שמתאפשרת גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן, וכוללות גם פקס, סורק ומכונת צילום.
דגם הדגל הינו MFC-J880DW הכולל את טכנולוגיית ה- NFC (Near Field Communication), כלומר יצירת קשר עם המדפסת על ידי סמארטפון או מכשירים חכמים אחרים כאשר המכשיר קרוב אל המדפסת או מחובר אליה.
המדפסות הסופר קומפקטיות (40 ס"מ רוחב X 34 ס"מ עומק X 17 ס"מ גובה) מדפיסות במהירות של עד 27 דפים לדקה בשחור לבן ועד 23 דפים לדקה בצבע, וכוללות מסך LCD פשוט ונוח לניווט והפעלה ומגש הזנה ידני אחורי שבו ניתן לשלב דפים עבים, מעטפות וכו'.
המדפסת הקטנה עמוסה בפיצ'רים רבים ופשוטים לתפעול המאפשרים הדפסה איכותית, שימושים מגוונים והכל בעלות נמוכה.
מחירים החל מ 429 ₪, ניתן להשיגן בקרביץ וברשתות השיווק הנבחרות.
דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה, מציין כי "המדפסות החדשות מציעות הדפסה חסכונית ואיכותית, סריקה חכמה במארז מעוצב וקומפקטי. המדפסת זקוקה למעט מקום על שולחן העבודה ופותחה כך שתתקשר באופן חלק עם כל המכשירים החכמים ושירותי הענן."
"המדפסות מוצעות עם ראשי דיו בעלי תפוקה גבוהה של 550 דפים לראש דיו לחסכון בעלויות, הדפסה דו צדדית (דופלקס) כסטנדרט, ועומדות בדרישות איכות הסביבה המחמירות ביותר."


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה