משלוח מנות איש לרעהו ומתנות לאביונים !

לכבוד חג פורים, מציע סטודיו "אהבה קטנה" להפתיע עם משלוח מנות ובו קופסת איחולי "טונה שמחה", יחד עם מדבקות אישיות, מעוצבות ועליזות - לחג שמח באמת!
 
סטודיו "אהבה קטנה", המתמחה בעיצוב וייצור מתנות עם אמירה אישית, מציע לכבוד חג פורים להפתיע את החברים והמשפחה עם משלוח מנות ובו קופסת איחולי "טונה שמחה" בדגמים מיוחדים לחג. הסטודיו מציע גם מדבקות אישיות, מעוצבות ועליזות – לחג שמח באמת!

משלוח מנות היא אחת ממצוות חג פורים ומטרתה להרבות אחווה ורעות בעם ישראל. לפי המצווה, על כל אחד לשלוח לפחות לאדם אחד משלוח מנות, הכולל מינימום שתי מנות מזון (אחת ממטרות החג היא לספק צורכי מזון לעניים, כדי שיוכלו לערוך את סעודת פורים). כיום נהוג להמיר את שתי מנות המזון בשתי קופסאות שימורים כשאחת מהן, לפחות, היא קופסת שימורים של דגים (טונה, סרדינים וכדומה).
קופסת "טונה שמחה" מזכירה בסגנונה קופסת שימורים קטנה של טונה, רק שהיא מכילה דגיגי שוקולד מוזהבים! לתווית שעל הקופסה ניתן להוסיף אמירה אישית, כמו למשל: "טונה שמחה", "טונה של אהבה" ועוד.
התווית מודפסת על ויניל איכותי ועמיד. עטיפת השוקולדים מוצעת בצבע זהב.
גודל: קוטר 8 ס"מ, גובה 3.5 ס"מ, עם פותחן מובנה.
מחיר: 24 ש"ח.
כשרות: שוקולד חלב (חלב ישראל, בהשגחה משעת חליבה - בהשגחת בד"ץ איגוד הרבנים בראשות הרב אשר יעקב וועסטהיים מנשסטר ובאישור הרה"ר לישראל מושגח).

מדבקות מעוצבות למשלוח מנות, שממתגות את כל המשלוח! המדבקות, עם שם השולח, מעניקות למשלוח טאצ' אישי ואוהב.
גודל: קוטר 3.3 ס"מ, מודפסות בגימור מט. 12 מדבקות ויניל עגולות.
מחיר: 16 ש"ח.


את המוצרים אפשר להזמין באתר https://ahavaktana.co.il, ולקבל בנוחות הביתה, או לפנק מישהו יקר בהפתעה – במשלוח ישיר לביתו. כל פריטי "אהבה קטנה" מיוצרים במקום, לפי הזמנה.

***

"אהבה קטנה" (משנת 2013) מייצרת באהבה מוצרים משמחים לרגעים גדולים וקטנים. בצוות החנות האינטרנטית 10 נשים, מרביתן אימהות.
ההקפדה על איכות המוצרים יצרה קהל לקוחות נאמן בארץ ומעבר לים, הכולל הורים, סבים וסבתות, גננות, בתי מלון, ועדי עובדים ומפיקי אירועים

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

טבחה בחצילים טריפולטאי!