רשת הגלריות הבינלאומית LUMAS !

SUMMER COLLECTION
הקיץ שנפתח בכל ברחבי העולם מהווה מקור השראה אולטימטיבי לצלמים המתעדים בחוף את גווני הים המשתנים בין היבשות, דמויות נשיות בבגדי ים, צילומים ממסוק המרחף מעל חוף ים עמוס אנשים ועוד.
רשת הגלריות הבינלאומית LUMAS אשר פתחה סניף ראשון בישראל במתחם לבונטין המתחדש בתל אביב משיקה תערוכת צילומים חדשה לרגל קיץ 2017

אחרי שכבשה את העולם ופתחה גלריות בניו יורק, סידני, וינה, פאריז, לונדון ודובאי, מגיעה רשת גלריות האמנות LUMAS לישראל. הרשת מציעה יצירות של אומנות הצילום, באיכות מוזיאונית, במחירים שהלקוחות יכולים להרשות לעצמם, בעזרת הפקת סדרות מוגבלות מכל יצירה, הממוספרות וחתומות על ידי האומן.
הסניף הראשון שנפתח ברח' מקווה ישראל 18 במתחם לבונטין בתל אביב מעוצב כחללים המזכירים לנו את החדרים השונים של הבית. כך, יוכל הלקוח להתרשם מסיור אומנותי בביתו של חובב אמנות.
רשת LUMAS שנוסדה ב 2004 בברלין, מונה כיום כ-40 גלריות ברחבי העולם ומציעה מעל ל-3000 יצירות בלעדיות ומקוריות של כ- 300 צלמים בינלאומיים מובילים, לצד צלמים צעירים ומבטיחים וצילומים מארכיונים שונים הכוללים: צילומים מודרניים וקלאסיים, עבודות גראפיות ודיגיטליות. הסניף הישראלי בתל אביב משיק בימים אלו גם חנות מקוונת שמאפשרת לצפות, לבצע הזמנה און ליין בשקלים וליהנות מאמנות שמגיעה עד אליך הביתה וזאת מתוך שאיפה להכניס גם צלמים ישראלים לפרוטפוליו.
הסניף הישראלי נפתח ברחוב מקווה ישראל 18 ת"א, מתחם לבונטין המחודש ומשתרע על שטח של כ-180 מ"ר. לרגל הפתיחה מוצגת בגלריה תערוכה של אומנות צילום מודרנית וקלאסית לקהל הרחב כך שכל חובב אומנות יוכל למצוא בגלריה יצירת אומנות בתקציב נוח העומד לרשותו מבלי להתפשר על האיכות. הגלריה פועלת לפי קונספט של הפקת מהדורות מוגבלות מכל יצירה (בין 75 -150 יחידות בלבד בכל העולם) המאפשרות מחירים נגישים ונוחים, תוך הקפדה גבוהה על רמת איכות ומסגור מוזיאונית.


ככלל ברזל, כל יצירות לומאס מודפסות במעבדת הדפוס WhiteWall שזכתה לשבחים בינלאומיים. ההדפסות נעשות על נייר צילום קריסטלי אשר ידוע ביכולותיו לשמור על ברק ייחודי לאורך זמן וחיי נצח.  יש להם מבחר של תמונות קטנות גדולות , אפשר לבקש ללא מסגרת. צבע מסגרת שתתאים לכם, התמונות הם מיוחדות  במהדורות מוגבלות כך שאין סיכוי שלשכן שלכם יהיה את אותו ציור כי כמוהו יש בעולם  בן 70 ל 150 בכל העולם.
מאחורי הסניף הישראלי עומדים אנשי העסקים רן שקד ודודי פרי שהוא גם הבעלים של גלריית בן עמי שבחרו לשלב פעילות מסחרית עם האהבה שלהם לאומנות. "אנו גאים לייצג בישראל את הגלריה הבינלאומית ולהביא לבתים בארץ אומנות צילום בינלאומית במהדורות מוגבלות בהתאם לסגנון העיצובי הנהוג בארץ".

גלריית LUMAS : רחוב מקווה ישראל 18 תל אביב טל' 03-6770448
שעות פתיחה : ימים א'-ה' 10:00 – 18:00 , יום ו' 9:30-14:00 (מומלץ לתאם פגישות אישיות)
אתר הבית il.LUMAS.COM


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה