מי זוכר את הדלי הענק?........

 

חם לכם לי כבר לא  פשוט בנו להנות מיום חם במתחם הכי שווה בארץ.פארק שפיים  אני זוכרת עוד מלפני 20 שנה. כשילדיי היו קטנים נהגנו להגיע כל חופש  גדול ליום כיף שלם של הנאה, היות ו20 שנה לא ביקרתי כי ילדיי גדלו והלכו לשם כבר לבד.היום חזרתי לשם וכל המתחם שונה ויפיפה עם מתקנים חדשים. ושמשיות לשמש החמה שלנו. הרי רצנו לכל מקום ברגליים יחפות. והשמשיות מצלות אפילו בדרך למגלשות כי לפעמים המתנו רבע שעה בתור עם השמש היוקדת לא נעיםלדרוך על רצפה חמה, ושמחתי לראות שמשיות בכל מקום מלא דוכני אוכל במחירים ממש סבירים. אז הלכנו עם הנכדים והבת שלי והם נהנו מכל מתחם. והדבר הכי מרגש שנשאר מלפני 20 שנה זה המתחם עם הדלי הגדול שילדיי היו מחכים בסבלנות שיתמלא הדלי ויחד היינו  סופרים עד עשר וממתינים למטה ואז המים היו נשפכים עלינו . והיום שיחזרתי זאת עם נכדיי. הנאה צרופה מחכה לכולם. נכדיי לא רצו לחזור הביתה בכלל.
פארק המים שפיים בואו להנות מהריינבו סליידס, מתחם חדש ומרשים של ארבעה עשר מסלולי גלישה חווייתיים במיוחד מגיל שבע ומעלה, עם אפשרות תפוסה נרחבת, המצמצמת את התורים למגלשות משמעותית.

הפארק משתרע על שטח של חמישים דונמים ובו בריכות, מסלולי אבובים ומגלשות לכל הגילאים, מתחמים רבים ואטרקציות מגוונות, שטחי דשא מרווחים, מוצלים ומזמינים ומתחמי מזון שונים, בהגשה בכלים מתכלים, החל מארוחות בוקר, כריכים ומאפים, סלטים ושתיה חמה, דרך מזון מהיר דוגמת המבורגרים, נקניקיות, מוקפץ אסייתי, תפו"א מוקרם, פיצה ועוד, ועד פינוקים מתוקים כגלידות, קרפ צרפתי, ברד, דונאטס ועוד, לבילוי מהנה של יום שלם.


עוד בשפיים בריכת הגלים הגדולה בישראל, מתחם הפיראטים בו ספינת פיראטים ייחודית עם 8 מגלשות, תותחי מים, בריכה רחבה עם מסלולי שחייה ואזור ג'קוזי מפנק למבוגרים.

המגלשות החדשות מצטרפות למתקנים המבוקשים: ארבעת מגלשות רייסר על גלשן מיוחד, מגלשת סופה מהירה במיוחד לגילאי 12 ומעלה, מגלשות קמיקאזה - מגלשות אקסטרים מהירות במיוחד לגילאי 10 ומעלה ומגלשה מפותלת במסלול סלאלום מרגש לילדים מגיל ארבע וגם למבוגרים. מגלשות ומסלולי האבובים כוללים את פאנטזיה, שייט אבובים זוגי במסלול חשוך עם אפקטים מיוחדים במהלך הגלישה לגילאי 5 ומעלה ואת קרייזי קונס, מגלשת אבובים יחידה מסוגה בישראל – עולים, מתהפכים וממשיכים, 3 פעמים. 

לגילאים הצעירים מתחמים ייעודיים: עולם הילד, המותאם לגילאי שנתיים ומעלה, מעוצב כחוף ים קאריבי עם מזרקות המתוזמנות למוזיקה ולתאורה, ברז מים ענק, מגלשות, מתקני משחקים, בריכת פעוטות המעוטרת בדמויות מעולם המים ועוד, ומתחם ג'ונגל לפעוטות ולילדים מגיל שנה יאלה אתם עוד פה?..... מחכה לכם בואו להנות עם הילדים ונכדים .

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ברכת השחר עדות המזרח!

שעועית בסלק או טבחה בסלק ! וגם קוקלה!

כבודו כל הפרקים! פרק סיום העונה